TUNALI - KAVAKLIDERE - GOP ARJANTİN TANGO KURSU

blog yazısı ekle !

TUNALI - KAVAKLIDERE - GOP ARJANTİN TANGO KURSU

19. yüzyıl Arjantin sokaklarının asi ve inatçı göçmeni tango Ankara'da hak ettiği değeri buluyor. Yüzyıllarca sokakları süsleyen dansın aşk dolu öyküsü Ankara'da yeniden yazılıyor. Orijinal halinden beslenen temsiller ve koreografiler ile tango, tüm dans tutkunlarının hayatını renklendiriyor. Tunalı Hilmi, Kavaklıdere, Gaziosmanpaşa Arjantin Tango Kursları uzman tango eğitmenleri ile tango gecelerinin vazgeçilmezi olarak hayatımıza dahil oluyor. Aşkın ve tutkunun dansı yepyeni öğrenciler yetiştirerek düğün danslarını da unutulmaz kılmaya devam ediyor.Tunalı Hilmi, Kavaklıdere, GOP Arjantin Tango Kursu, tango tarihinin vazgeçilmezi, Arjantin stili eğitim sınıfları ile tangonun özüne sadık kalıyor. Arjantin tango, diğer tüm tango stillerinden sıyrılarak dansın en tutkulu hali olarak nitelendiriliyor. Aşkı beden diliniz ile anlatmanız için Arjantin yollarına düşmenize gerek kalmıyor. Ankara'nın en iyi kurslarının bulunduğu Tunalı Hilmi, Kavaklıdere, Gaziosmanpaşa semtlerinde eğitim alabilir, profesyonel birer dansçıya dönüşebilirsiniz.

Aşağıdaki videoda bir İtalyan kanalı dans yarışması tango performansı yer alıyor. Gisela Bernal ve Nicolás Villalba'nın Gerardo Matos Rodríguez'in klasikleşmiş eseri La Cuparsita üzerine koreografi yapılmış. Aşkın tutkulu ve hüzünlü halini performansta izliyoruz.

bySANAT - Tango Kursu

GOP


devamını oku...
Adres: Mahat Magandi cad. 26/1 GOP-Ankara

Evrensel Sahne Sanat - Tango Kursu

Kızılay


devamını oku...
Adres: Karanfil sok. 37/9 Kızılay-Ankara

HSM Hobi Sanat Merkezi - Tango Kursu

Kızılay

devamını oku... Adres: Atatürk Bulvarı No:61 (Zafer Çarşısı, Mine Mağazası 2 bina yanı) Kızılay-Ankara

Karçiçeği Bale ve Dans Okulu - Tango Kursu

Kızılay


devamını oku...
Adres: Mithatpaşa Caddesi 51/4 Kızılay-Ankara

Dans Sanat ve Hobi Atölyesi - Tango Kursu

Kızılay

devamını oku... Adres: Tuna Caddesi No:5/4 Kat:1 Kızılay-Ankara

Diamond Dans - Tango Kursu

GOP

devamını oku... Adres: Filistin Cad. İzci Sokak No:10 GOP-Çankaya / ANKARA
Aşağıdaki video sizi Arjantin sokaklarına davet ediyor. Başkent Buenos Aires'in en işlek caddelerinden birinde sokak dansçılarının tango performansını izliyoruz. Şehrin insanları için sıradan bir gün niteliğinde olduğunu düşünebilirsiniz. Arjantin'de tango yapamayan insan sayısı son derece az. Ve hemen hemen her sokakta bir tango performansı görmek mümkün. Birçok mekanda da müzik olarak tango tarzı seçiliyor. Dansçıların performansını izleyip, tango öğrenmek istememek mümkün değil.Tunalı Hilmi, Kavaklıdere, Gaziosmanpaşa Arjantin Tango Kursları seçkin eğitimleri ile her yaştan dans tutkununu tangonun dünyasına çağırıyor. Yarışmaların, festivallerin, özel tango gecelerinin ya da düğününüzün ilk dansının unutulmaz olması için tango kursuna kayıt olmalısın. Hayatınıza sanatın tango hailini dahil ederek profesyonel koreografiler ile bedeninize estetik katabilir, düzenli egzersizlerinizi tango ile keyifli hale getirebilirsiniz. Arjantin Tango kursu müzik ve dansın dinlendiren ve eğlendiren etkisi ile tüm dans severleri mutlu kılıyor. Tango ile tanışmanın tam vakti.