TANGO KURSU ANKARA FİYATLARI

blog yazısı ekle !

TANGO KURSU ANKARA FİYATLARI

Tango, Uruguay kökenli dans ve müzik türüdür. Müzik ve dans iç içe gelişi gösterdiği için dans ve müzik aynı adla telaffuz edilmektedir. Tango ilk olarak Arjantin tango olarak başlamasına rağmen daha sonraki zamanlar da daha farklı kollara ayrılmasına rağmen ilk başlangıç stili olan Arjantin tango halen günümüzde birçok kişi tarafından tutku ile yapılmaktadır.

Ankara'daki tüm Tango Kursları için tıklayınız
Ankara Tango


Dünyanın birçok ülkesinde yoğun ilgi gören yakın dans türlerinin başında yer alan tango ülkemizde de oldukça yoğun ilgi gören danslardan biridir. Her dans türünün kuralları üzerine yapılabilmesi için eğitimlerinin sanat kurslarında alınması gerekir. Uzman tango dans hocaları ve Arjantin tango antrenörleri eşliğinde gerekli eğitimleri verilir. Ülkemizde en ünlü sanat kursları nitekim Ankara'da düzenlenmektedir. Eğer bir tango kursuna katılmak istiyorsanız Ankara Tango Kursu Fiyatlarını sizler için araştırdık bu makalemize bir göz atmanız size bu konuda bir ön bilgi edinmeyi sağlayabilir.

Tango kursu, sanat kursu bünyesinde bütün diğer danslarla beraber verilir. Sanat kursu özel olarak dizayn edilmiş kurslardır. Tango sanatsal bir dans türü olduğu için bütün tekniklerinin de sanat kurslarında verilmesi oldukça önemlidir. Bu sayede Tango eğitimi sanat kursları içerisinde verilmektedir. Ankara da birçok sanat kursu ve dans stüdyolarında tango kursları verilmektedir. Fakat bir tango kursuna gitmeden önce fiyat araştırması yaparak gitmek ve dans stüdyolarının düzenlediği kampanyalardan yararlanmak bütçenize oldukça kolaylık sağlayacaktır. Eşli olarak tango dans ücreti özel olarak tek ders ücreti 100 TL, 6 saatlik ders ücreti kampanyalı olarak 600 TL yerine 240 TL, 12 saatlik ders ücreti ise 1200 TL yerine 480 TL olarak belirlenmiştir. Tango dansı gurup halinde de yapılabileceği gibi aile ve arkadaş gurubu ile tango dansı dersleri için 6 saatlik ders ücreti kişi başı 100 TL, 12 saatlik ders ücreti ise 200 TL olarak belirlenmiştir. Tabi bu fiyatlar her dans okulunda, sanat kursunda ve dans stüdyosunda farklılık gösterebileceği gibi Ankara'nın semt, ilçe ve mahallelerde de farklılık gösterebilmektedir. Hatta bir dans stüdyosuyla görüşerek kampanyaları ve sizin için özel olarak sunacağı kampanyaları öğrenebilirsiniz.