TANGO İLİŞKİLERİ DÜZELTİYOR

blog yazısı ekle !

TANGO İLİŞKİLERİ DÜZELTİYOR

Bir ilişki danışmanı olarak tango. Yanlış okumadınız, tango ilişkiniz için yepyeni bir dönüm noktası oluyor. Monotonluktan sıkıldığınız dönemlerde imdadınıza yetişen tango, partneriniz ile beraber vakit geçirmenizi, yeni paylaşımlara imza atmanızı, hayatınıza sanatsal bir yaklaşım ilave etmenizi sağladığı gibi belki de uzun süredir birlikte olmanızdan kaynaklanan alışmışlığınızın verdiği tembellik huyunuzdan sıyrılmanıza zemin hazırlıyor. Birbirinize daha fazla sarılmanız ve dokunmanız için yeni fırsatlar sağlayan tango yalnızca haftada bir gün kurs esnasında yakınlaşmanızı ifade etmiyor şüphesiz ki… Tango kursu dersinizin ardından evde, sokakta ya da kendinizi rahat hissettiğiniz herhangi bir yerde pratik yaparak defalarca birbirinize yakınlaşmanıza ön ayak oluyor.

Ankara'daki tüm Tango Kursları için tıklayınız
Ankara Tango


Şüphesiz ki tango ilişkileri düzeltiyor. Çiftlerin beraber aynı müziğe kulak vermesi, aynı amaç için çabalaması, birinin taşıyıcı, diğerinin takipçi rolü üstlenmesi, kimi zaman yalnızca partner ile denge sağlama çalışması, ayna etkisi ile aynı hareketi eş zamanlı yapma gereksinimi gibi durumlar ile önce danstaki ardından da ilişkideki yerini öğrenen çiftler daha mutlu bir beraberliğe başlamış oluyor. Çoğu zaman gözden kaçırılan denge unsuru, tango ile yeniden aşılanıyor ve partnerinizi takip etme, dinleme, uyum sağlama yönlerinizi geliştirmeyi sağlıyor. Böylece birbirine bir kez daha yakınlaşan çiftler içerisinde bulunduğu ilişkiden mutluluk duymaya başlıyor. Siz de tango ile ilişkinizi düzeltin; imrenilen mutluluğa sahip çiftlerden olmaya sağlam bir adım atın.

Tangonun aşk dolu dünyasına partnerinizle adım atarak ilişkinizde yeni bir devir açabilirsiniz. Böylece daha mutlu, daha fazla paylaşımı olan, dengeli ve uyumlu bir ilişki kurabilir; aşkın kırmızı yüzü ile de tanışabilirsiniz. Ankara Tango Kursları uzman kadroları, muhteşem müzik ve koreografi seçimleri ile Ankara Tango Geceleri dendiğinde ilk akla gelenler arasında yerini alıyor ve uyumlu çiftleri ile göz kamaştırıyor. Sizin de aşkınızın dansı tango ise Arjantin Tango ve Milonga gibi çiftlerin sıklıkla tercih ettiği tango stillerinde eğitim alabileceğiniz gibi dilerseniz diğer tango stilleri için de kursunuz ile iletişime geçebilir; bedeninize aşkın yansıması tango ile estetik bir yapı sağlayabilirsiniz.