TANGO İLE ÇİFTLER BİRBİRİNE BAĞLANIYOR

blog yazısı ekle !

TANGO İLE ÇİFTLER BİRBİRİNE BAĞLANIYOR

Aşkın dansı tango, çiftlere tutkunun dünyasının kapılarını aralıyor. Tutku ile beslenen dans, partnerleri birbirlerine bağlıyor. Özellikle eşler ve sevgililerin katılımı ile partnerler birbirinin beden dilini tanıyor. Tangonun ayna efektli figürleri ile çiftler uyumlu ve dengeli hareket etmek zorunda kalıyor. Bu da karşılıklı anlayış ve tölerans eşiğini artıyor. Tango ile edinilen denge deneyimi özel hayata da sinsice sirayet ediyor.

Ankara'daki tüm Tango Kursları için tıklayınız
Ankara Tango


Uyum ve dengenin ön planda olduğu partnerli danslardan tango, partner ile kavuşma sarılma gibi figürleri ile çiftleri birbirine yakınlaştırıyor. Latince dokunmak fiilinden türeyen bir danstan aşkı beslemesi dışında bir eylem beklemek makul olmazdı zaten. Aşkın tutkulu halini doyasıya yaşayabileceğiniz, beraber uyumlu bir aktivitede bulunabileceğiniz bu özel dans ile ilişkinize yepyeni bir soluk kazandırabilirsiniz. Tango ile çiftler birbirine bağlanıyor çünkü kadın ve erkek için biçilmiş roller oynanıyor. Bu roller sizi ilişkinizde de dengeye sürüklüyor.

Mutlu bir birlikteliğin temeli, anlayışlı, uyumlu, dengeli, birbirinin hatasını ya da eksiğini tamamlayan bir çift olabilmekten, beraber keyifli vakit geçirebilmekten, paylaşımları artırmaktan, partnerinize çekinmeden dokunmayı bilmekten ve sarılmaktan geçiyor. Tango kelimesinin kökenini araştırdığımızda dokunmak fiiline rastlanırken, müziklerinin ve figürlerinin temasında aşkın en tutkulu halini hissederken çiftlerin aşkına yepyeni bir yorum katması da kaçınılmaz oluyor. İlişkinize yeni bir heyecan katmak, partnerinizin sanatsal kabiliyetini tanımak, hepsinden çok daha önemlisi beraber paylaşımlarınızı artırmak için tango dersleri sizin için ideal. Kayıt öncesinde partnerinizle mevcutta devam eden sınıfların bir eğitimini izleyebilir ve yaşayacaklarınız için ön hazırlık yapabilirsiniz.

Ankara Tango Kursları uzman eğitmen kadrosu ile tango tutkunlarını dansa ve sanata bir kez daha bağlıyor. Düğün dansı tango dersleri ile de çiftlerin mutluluğa uzanan yolculuğunda da yanında olan Ankara Tango Kursu kaydınızı bir an önce yaptırabilir ve ilişkinizdeki tutku ve bağı artırabilirsiniz. Hayatınıza sanatsal bir dokunuş, aşkınıza da tutku katmak için tangonun büyülü dünyasına katılın. Unutmayın ki aşkın temsilcisi tango, aşkınızı sonsuz kılıyor.