EN GÜZEL TANGO VİDEOLARI

blog yazısı ekle !

EN GÜZEL TANGO VİDEOLARI

Arjantin'de doğan zamanla farklı yorumlar ile çok sayıda versiyonu oluşan aşkın dansıdır tango. Aşkın şehvet ve hüzün gibi birbirine yakın bir o kadar da uzak duygularına beden veriyor tango. Dansçısını çekici kılmaktan da geri kalmıyor. İzleyenler müzik ve dansın uyumu içerisinde kayboluyor. Eşli dansların en ateşlileri arasında yer alan tango, geldiği toprakların sıcaklığı ile kavruluyor şüphesiz ki...

Ankara'daki tüm Tango Kursları için tıklayınız
Ankara Tango


Düğün danslarında sıklıkla tercih edildiği gibi, estetiği ile içindeki farklı karakterleri keşfetmek isteyen kadınların da bir numaralı seçeneği oluyor. Arjantin, kulüp, nuevo, orillero, milonguero, fantazi gibi farklı stillerde sergilenen tango için birbirinden güzel ve özel videoları sizin için derledik.

En güzel tango videoları;

Aşağıdaki video Nuevo Tango tarzında bir performans içeriyor.Orillero stili tangonun en sevilen örneklerinden biri aşağıda yer alıyor.Milonguero Tango'nun en güzel örneklerinden birini aşağıdaki video ile izliyoruz.Bir diğer büyüleyici tango şovu aşağıdaki videoda yer alıyor.Gotan Project tarafından da coverlanan tango müziği dendiğinde ilk akla gelenler arasında yerini ön sıralardan alan Santa Maria eşliğinde benzersiz bir tango şovu aşağıda yer alıyor.En meşhur tango sahnelerinden birini izliyoruz. Kulaklarımızın pasından da kurtulma garantisi ile... Daha etkileyicisi var mı tartışmaya açık olsa da göz alıcı olduğu bir gerçek.Moskova Senfoni Orkestrasının devleşen performansı eşliğinde özgün tarz tango gösterisi aşağıda yer alıyor. Farklı bir tango yorumu için son derece etkileyici.Tango dendiğinde Roxanne, Roxanne dendiğinde ise tangoyu anımsamamak nasıl mümkün değilse, sinema ve tango kelimelerini aynı cümlede kullandığımızda Antino Banderas'tan bahsetmemek ayıp olurdu. Bir devrin kadınlarının sevgilisi olmayı başarmış oyuncunun tango performansı ve Roxanne eşliğinde farklı gösterilerden kesitler aşağıda yer alıyor.Fantazi stili tango olarak literatürde yerini alan koreografi örneklerinden biri aşağıdaki videoda yer alıyor.Tangoya seyirci kalıp kendinize haksızlık etmeyin. Ankara Tango Kursları yepyeni öğrencilerini tango ile buluşturmaya hazırlanıyor. Kaydınızı yaptırıp, aşkın dansı ile tanışın. Unutmayın! Tango, tutkusu ile hayatları değiştiriyor.